به پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خوش آمدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران - مطالب بهمن 1394
 
 
اجرای ورزش تیم تهران در مقابل نماینده اتحادیه آفریقا
نظرات |

رئیس کمیسیون اموراجتماعی اتحادیه آفریقا پس از بازدید از زورخانه ملی شهید فهمیده گفت: ورزش های زورخانه ای را به قاره آفریقا خواهم برد.


به گزارش هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران ، در این بازدید دکتر علی دادگر (سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ایران)، دکتر محسن مهرعلیزاده (رییس فدراسیون بین المللی ورزشهای زورخانه ای)، محمدعلی شجاعی (دبیر کل فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای)، حمیدرضا اعرابی (دبیر فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ایران)،  این هیئت آفریقایی را همراهی می کردند.
حضور در بخش های مختلف زورخانه ملی شهید فهمیده اعم از مرکز علمی کاربردی فدراسیون و آشنایی این هیئت آفریقایی با فلسفه مرام پهلوانی و ورزش زورخانه ای، فعالیت های صورت پذیرفته همچون ثبت جهانی این رشته ورزشی به عنوان میراث معنوی بشریت در سازمان یونسکو  اجرای آیین های زورخانه ای توسط تیم شهید عراقی تهران با ضرب و نوای سیروان نوروزی گوشه ای از برنامه های این بازدید بود.
همچنین «مصطفی کالوکو» بیان داشت: ایران دارای جذابه و از ظرفیت ها بسیار زیادی برخوردار است و روز بسیار پرکاری را پشت سر گذاشتیم ولی آنچه را که در زورخانه شهید فهمیده دیدم برایم ماندگارخواهد بود و به شما اطمینان می دهم که این ورزش را به آفریقا خواهم برد.
وی با اشاره به ضرب آهنگ ورزش زورخانه ای اظهارداشت: این ورزش دارای حرکات موزون و موسیقی است که برایم بسیار جالب بود و باید آن را حفظ و به تمام دنیا معرفی کرد.
کالوکو دربخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: تلاش می کنیم که آفریقا از فواید این ورزش عقب نماند و این کاری است که ما در اتحادیه آفریقا بدنبال آن هستیم زیرا تمام چیزهایی که به سود مردم آفریقاست را باید جمع کرده و این ورزش یکی از مواردی است که باید با خود به آفریقا ببریم.
همچنین در این حضور و بازدید از مجموعه شهید فهمیده تهران و تماشای ورزش زورخانه ای مورد توجه هیئت آفریقایی قرار گرفت.

دكترمهرعلیزاده نیز با ارائه توضیحات کامل درباره ورزش زورخانه ای و جنبه های اخلاقی و معنوی این ورزش برای هیئت آفریقایی گفت: همانطور که در دومین دوره رقابت های قهرمانی ورزش های زورخانه ای قاره آفریقا در آدیس آبابا این ورزش را برای آفریقایی ها معرفی کردم، در اینجا با چشم خود شاهد هنرنمایی ورزشکاران ایرانی بودید.
رئیس فدراسیون بین المللی زورخانه ای همچنین گفت: این رشته برگرفته از ارزش های اخلاقی، انسانی مانند گذشت و تواضع است و تنها ورزشی است که فعالیت های بدنی، موسیقی و حرکات موزون را با هم دارد.
همچنین ازسوی دكتر علی دادگر سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای  هدایایی به رسم یادبود به مصطفی کالوکو و همراهان وی اهدا شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ج.ا.ا. اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 27 بهمن 1394
زمان : 03:08 ب.ظ
اجرای ورزش زورخانه ای در زورخانه شهدای چهاردانگه
نظرات |

بمناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) ، تیم بخش بوستان در زورخانه شهدای چهاردانگه به اجرای ورزش ولایی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، بمناسبت میلاد با سر سعادت اسوه صبر، حضرت زینب (س) تیم زورخانه ای بخش بوستان با حضور در زورخانه شهدای چهاردانگه به اجرای ورزش زورخانه ای پرداختند.

در این حضور توسط خزایی رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای بخش چهاردانگه از بهمن رزاق زاده رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای بخش بوستان تشكر و قدردانی شد.مرتبط با : اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 26 بهمن 1394
زمان : 02:52 ب.ظ
مسابقات زورخانه ای در زورخانه تختی
نظرات |

مسابقات زورخانه ای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در زورخانه تختی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ، مسابقات زورخانه ای در رشته كباده،میل گیری،چرخ تیز، چرخ چمنی در زورخانه تختی تهران برگزار شد.

این مسابقات در رده جوانان و بزرگسالان و با حضور علاقمندان ورزش ولایی برگزار و در پایان نفرات برتر رشته های كباده،میل گیری، چرخ تیز، چرخ چمنی، مشخص شدند.

این مسابقات به همت زورخانه تختی و شورایاری محله تختی برگزار شد.مرتبط با : اخبار هیأت حوزه های تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 25 بهمن 1394
زمان : 10:31 ق.ظ
مراسم معارفه دادگر سرپرست جدید فدراسیون
نظرات |

مراسم معارفه سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و  به نقل از روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، مراسم معارفه علی دادگر، سرپرست جدید فدراسیون پهلوانی زورخانه‌ای در محل این فدراسیون برگزار شد.

در این مراسم محمدرضا اسد، مدیر کل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان حکم سرپرستی دادگر را به او اعطا کرد.

لازم به ذکر است: دادگر پس از آشنایی با پرسنل فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای با استقبال گرم همکاران خود در این مجموعه مواجه شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ج.ا.ا.
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 24 بهمن 1394
زمان : 08:59 ب.ظ
حضور بسیجیان کانون بسیج پهلوانی و زورخانه ای تهران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
نظرات |

بسیجیان کانون پهلوانی و زورخانه ای تهران، با حضور در راهپیمایی 22 بهمن  با نظام مقدس جمهوری اسلامی عهدی دوباره بستند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، همپا با سایر آحاد مردم، بسیجیان و ورزشکاران کانون بسیچ پهلوانی و زورخانه ای سپاه حضرت رسول (ص) با حضور در راهپیمایی 22 بهمن 94، ضمن لبیک به فرمایش رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای، با آرمان های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی عهدی دوباره بستند.

 مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 24 بهمن 1394
زمان : 08:48 ب.ظ
برگزاری مسابقه زورخانه ای میل گیری سنگین در اسلامشهر
نظرات |

به همت هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان اسلامشهر مسابقات زورخانه ای در رشته میل گیری سنگین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیآت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران ، به مناسبت ایام الله فجر انقلاب اسلامی روز جمعه 23 بهمن مسابقات میل گیری سنگین در وزن آزاد  در زورخانه حیدر کرار شهرستان اسلامشهر برگزار شد .

در این مسابقات مصطفی مفید از زودخانه شهرداری ساوه مقام اول ، محسن زارع از زور خانه حیدر کرار اسلامشهر مقام دوم ، اکبر خسروی از زورخانه فردیس به مقام سوم را از آن خود کردند.مرتبط با : اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 24 بهمن 1394
زمان : 08:35 ب.ظ
برگزاری مسابقه میل گیری سنگین در شهرستان اسلامشهر
نظرات |

مسابقه میل گیری سنگین به مناسبت ایام الله فجر انقلاب اسلامی در شهرستان اسلامشهر برگزار می گردد.

http://www.eknews.ir/uploads/678_4163.jpg

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، به مناسبت ایام الله فجر انقلاب اسلامی مسابقه میل گیری سنگین به میزبانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان اسلامشهر روز جمعه 23 بهمن 94 از ساعت 8 صبح در زورخانه حیدر كرار شهرستان اسلامشهر برگزار می گردد.

لازم به ذكر است این مسابقات در وزن آزاد برگزار  می گردد.مرتبط با : اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 20 بهمن 1394
زمان : 11:27 ق.ظ
گزارش تصویری اختتامیه ششمین مرشدان برتر ایران زمین
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 20 بهمن 1394
زمان : 09:51 ق.ظ
اختتامیه ششمین جشنواره مرشدان برتر ایران زمین
نظرات |

اختتامیه ششمین جشنواره مرشدان برتر ایران زمین با معرفی برترین های این رشته به كار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، اختتامیه ششمین جشنواره مرشدان برتر ایران زمین با شكوه خاصی برگزار شد.

در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره مرشدان برتر ایران زمین که در مجموعه فرهنگی حضرت سیدالشهدا علیه السلام برگزار شد،، كیومرث هاشمی رئیس كمیته ملی المپیك، رئیس آمار و عملكرد وزارت ورزش و جوانان، پریچهره عضو هیئت رئیسه فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای و سرپرست فدراسیون شطرنج، فرهاد طلوع كیان رئیس فدراسیون، دكتر یلفانی نائب رئیس فدراسیون ، علی اسدی دولابی رئیس هیأت استان تهران، عباس قنبری نائی رئیس هیأت استان تهران ،سایر مسئولین هیأت استان ها، كهن كسوتان،پیشكسوتان و قهرمانان ورزش ملی مذهبی كشورمان حضور داشتند.

همچنین در این مراسم سه تن از خوانندگان محبوب كشور ( سالار عقیلی ،‌شهرام ناظری، عبدالحسین مختاباد) حضور داشته و از این خوانندگان توسط فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای به پاس خدمات فراوان و اجرای شایسته فردوسی خوانی تجلیل بعمل آمد.

در ادامه ضمن اجرای ضرب و نوای  گروهی مرشدان در این مراسم از برترین مرشدان كشور نیز تجلیل بعمل آمد.

از استان تهران از قاسم خوش هیكل(مسن ترین مرشد)، جعفر توسلی(پیشكسوت ترین مرشد)، سیروان نوروزی(نخبه مرشدی) ، مرشد مهرگان حقیقی(مرشد دانشگاهی)، محمد هادی گنجی(مرشد الرئیس)، عباس شیرخدا(چهره ماندگار مرشدی در صداوسیما)، محمد برجی (خادم المرشدین) تقدیر بعمل آمد.

لازم به ذكر است این مراسم از شبكه های ورزش سیما ،خبر سیما ،خبرگزاری صداوسیما، شبكه رادیویی ورزش ، پوشش خبری مناسبی داده شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ج.ا.ا. اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 19 بهمن 1394
زمان : 08:32 ب.ظ
تجدید بیعت جامعه ورزش و جوانان استان تهران با بنیان گذار جمهوری اسلامی
نظرات |


جامعه ورزش و جوانان استان تهران همگام با مسئولان وزارت ورزش و جوانان با آرمان های جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.
به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره كل ورزش و جوانان استان تهران ،‌گرشاسبی مشاور وزیر و مدیرکل، معاونان، مدیران ستادی، ورزشکاران، ملی پوشان و پیشکسوتان ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان های تابعه استان تهران، هیئت های ورزشی و ورزشكاران، امروز(یک شنبه) همزمان با فرخنده ایام سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در کنار مسئولان وزارت ورزش و جوانان، روسای فدراسیون های ورزشی با حضور در مرقد مطهر، ضمن ادای احترام به معمار کبیر انقلاب، با رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.
در این مراسم همچنین دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان به نمایندگی از جامعه ورزش با اهداء تاج گل به روح پرفتوح معمار کبیر انقلاب، ادای احترام نمود. در این مراسم علاوه بر وزیر ورزش و جوانان، دکتر سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای، دکتر سید مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی، شهریان معاون امورورزش بانوان، مازیار ناظمی رییس مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و... حضور داشتند.
حضور اسکیت بازان، موتور سواران، رانندگان ماشین های کلاسیک، رزمی کاران، باستانی کاران، ورزشکاران و قهرمانان ملی از جمله نکات برجسته مراسم امروز تجدید میثاق جامعه ورزش با امام راحل بود.
در این مراسم نمایندگانی از ورزش و جوانان شهرستان های اسلامشهر، شهریار، ری، شمیرانات، دماوند، پاکدشت، حوزه های جنوب شرق، شمال شرق، جنوب غرب، شمال غرب، هیات های بیماران خاص، کاراته، تکواندو، پزشکی ورزشی استان تهران و... حضور داشتند.مرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 19 بهمن 1394
زمان : 10:38 ق.ظ
:: شهرستان ری قهرمان استان تهران شد
:: پایان مسابقات هنرهای فردی استان تهران پس از رقابت طی شش هفته
:: رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
:: برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
:: مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
:: حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
:: معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
:: جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
:: مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در زورخانه شهدای 15 خرداد
:: دیدار مسئول کمیته فرهنگی هیأت استان تهران با خانواده شهید حسین رحمتی
:: حضور ورزشكاران قرچكی در زورخانه شهدای ورامین
( تعداد کل صفحات: 2 )

[ 1 ] [ 2 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو