به پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خوش آمدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران - مطالب اسفند 1394
 
 
یاداشت رئیس هیأت استان تهران در آستانه ی سال 95
نظرات |

یاداشت علی اسدی دولابی رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در آستانه ی سال 1395 به شرح ذیل می باشد:

یا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال
حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال

سال 1394 با همه ی کمی و کاستی های آن سپری شد و یکسال از عمر خدمتگذاری را پشت سر نهادیم، در این سال به لطف خدا شاهد افتتاح چندین زورخانه در سطح استان تهران بودیم که حاصل تلاش و کوشش همه مسئولین و دست اندرکاران زحمت کش عرصه توسعه ورزش بود.

با استعفاء دوست عزیزم فرهاد طلوع کیان از فدراسیون ، بسیاری از معادلات کاری و برنامه های مدنظر فدراسیون و هیأتها متوقف شد.رابطه بسیار منطقی و عقلایی هیأت استان تهران با فدراسیون عمدتاً با راهنمایی و استفاده از نظرات شخص ایشان برای هیأت موفقیت هایی به همراه داشت و رتبه استان تهران را از هفدهم در سال 92 به رتبه پنجم در سال 93 رسانید، برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

و اما با معرفی جناب آقای دکتر علی دادگر به عنوان سرپرست فدراسیون از طرف وزارت ورزش و جوانان فصل جدیدی در مدیریت فدراسیون رقم خورد. با تجریه و سوابق مدیریتی آقای دکتر دادگر رجاء واثق دارم در هدایت و مدیریت فدراسیون و برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون به بهترین نحو ممکن کوشا و ساعی خواهند بود.

امیدوارم سال 1395 برای ورزش زورخانه ای استان تهران سالی همراه با وحدت و همدلی بین مدیران و مرشدان زورخانه ها و ورزشکاران و پیشکسوتان و کهن کسوتان و مدیران خدمتگذار در هیأت استان تهران و هیأتهای حوزه ها  و شهرستانهای سطح استان تهران باشد.

برخود لازم می دانم بخاطر کسب موفقیتهای سال 1394 تشکر خود را از همه همکارانم در هیأت استان تهران و هیأتهای تابعه استان و نیز زورخانه ها و مربیان و ورزشکاران عزیز، اعلام نمایم و انشاءالله برای سال جدید با شور و شوق بیشتر در تربیت نسل جدید برای توسعه این ورزش آئینی و ولایی همت گمارند تا نظرات و بیانات مقام معظم رهبری  در خصوص گسترش ورزش زورخانه تحقق پذیرد.

 

اول و آخر مردان عالم ختم بخیر

علی اسدی دولابی

نوروز 1395مرتبط با : اخبار مهم
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 29 اسفند 1394
زمان : 12:58 ب.ظ
مراسم تقدیر از باستانی کاران بخش بوستان
نظرات |

در آخرین مراسم هیأت پهلوانی و زورخانه ای بخش بوستان، از ورزشکاران زورخانه ای این بخش تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، طی برگزاری آخرین مراسم و ورزش زورخانه ای هیأت پهلوانی و زورخانه ای بخش بوستان، از زحمات ورزشکاران و مسئولین ورزش زورخانه ای این بخش تقدیر بعمل آمد.

این مراسم با حضور جمعیت انبوه ورزشکاران زورخانه ای و بهمن رزاق زاده رئیس هیأت این بخش برگزار و طی آن آخرین ورزش تیم بخش بوستان در سال 94 به پایان رسید.مرتبط با : اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 29 اسفند 1394
زمان : 12:16 ب.ظ
آغاز ورزش سنتی زورخانه ای
نظرات |

ورزش سنتی زورخانه ای بزودی در زورخانه شهید عراقی آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، ورزش سنتی زورخانه ای در زورخانه شهید عراقی استان تهران بودی و پس از تعطیلات عید نوروز 1395 برگزار خواهد شد.

ورزش سنتی زورخانه ای در زورخانه شهید عراقی از هفته ی سوم فروردین 95 در روزهای زوج بعد از نماز مغرب عشا و روزهای جمعه از ساعت 10 الی 13 در محل زورخانه شهید عراقی برگزار خواهد شد.مرتبط با : اطلاعیه اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 26 اسفند 1394
زمان : 11:39 ق.ظ
آغاز كلاس های آموزشی
نظرات |

كلاس های آموزشی ورزش ولایی به همت هیأت استان تهران بزودی آغاز می گردد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، كلاس های آموزشی ورزش زورخانه ای در سنین پایه ( خردسالان،نونهالان،نوجوانان ) بزودی در آكادمی ورزش زورخانه ای شهید عراقی استان تهران آغاز خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به دفتر هیأت استان مراجعه و یا با شماره 33556823 تماس حاصل نمایند.

یادآؤر می شود كلاس های آموزشی جدید زورخانه ای هیأت استان تهران از بعد از تعطیلات عید نوروز 1395 در روزهای فرد و زوج برگزار می گردد.مرتبط با : اطلاعیه اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 26 اسفند 1394
زمان : 11:19 ق.ظ
بازدید سرپرست فدراسیون و مدیركل ورزش استان از ساختمان اداری هیأت
نظرات |

سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای و مدیركل ورزش و جوانان استان تهران، از ساختمان اداری هیأت استان تهران بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، دكتر علی دادگر سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در حاشیه حضور در مراسم افتتاحیه زورخانه شهید عراقی استان تهران از ساختمان اداری هیأت بازدید بعمل آوردند.

 در این بازدید حمیدرضا اعرابی دبیر فدراسیون ، علی اسدی دولابی رئیس هیأت ، سرپرست فدراسیون را همراهی كردند.

همچنین حمید رضا گرشاسبی مشاور وزیر و مدیركل ورزش و جوانان استان تهران و دكتر میرزا آقابیگ معاون توسعه امور ورزش استان تهران  از ساختمان اداری بازدید و قول تکمیل پروژه اداری هیات تهران راکه شامل تعمیرات باقی مانده بمنظور بهره برداری و همچنین کمک به منظور ارتقاء سیستم برق درمجموعه اداری وآکادمی زورخانه ای تهران  را به اسدی دولابی رئیس هیأت استان تهران دادند. که با مساعدت مدیرکل محیط اداری هیات پهلوانی نیز به بهره برداری خواهد رسید.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 20 اسفند 1394
زمان : 08:32 ب.ظ
افتتاح با شكوه زورخانه شهید عراقی
نظرات |

مراسم افتتاح آكادمی ورزش شهید عراقی استان تهران با حضور حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر و مدیركل ورزش و جوانان استان تهران و دكتر دادگر سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، عصر پنجشنبه 20 اسفندماه 94 با حضور حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر و مدیركل ورزش و جوانان استان تهران و دكتر علی دادگر سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای آكادمی ورزش زورخانه ای شهید حاج مهدی عراقی استان تهران افتتاح شد.

در این مراسم همچنین دكتر میرزاآقابیگ معاون توسعه امور ورزش اداره كل ورزش و جوانان استان تهران، وخیل کثیری از كهن كسوتان ورزش زورخانه ای استان تهران و قهرمانان و ورزشكاران ومدیران ومرشدان زورخانه های استان تهران و  رؤسای هیأت های حوزه ها و شهرستان استان تهران  نیز حضور داشتند.

این مراسم با قرائت قرآن كریم توسط قاری ممتاز كشور علیرضا بایرامی (برگزیده مسابقات قرآنی قوه قضاییه) آغاز و سپس با نوای مرشد كهن كسوت استان تهران حاج قاسم خوش هیكل آزاد ادامه پیدا كرد.

همچنین تیم زورخانه ای شهید عراقی استان تهران متشكل از 30 ورزشكار نونهال به اجرای ورزش ولایی پرداخت.

در ادامه ی این مراسم علی اسدی دولابی رئیس هیأت استان تهران ضمن خیر مقدم ،‌مسئولین و حاضرین را در جریان اهم فعالیت های هیأت استان قرار داد و بیان داشت این مهم و ساخت این مجموعه با حمایت شورای اسلامی شهر تهران میسر گردیده است و اولویت هیأت استان تهران از ابتدای سال 93 تاكنون آموزش و سازماندهی ورزشكاران نونهال و نوجوان بوده است.

سپس سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ضمن ابراز رضایت از حضور در مراسم بیان كرد خیلی خوشحالم كه امروز نوجوانان و جوانان را می بینم كه در كنار پیشكسوتان ورزش می كنند، ما معتقد هستیم مسجد خانه خداست و مسجد ما ورزشكاران زورخانه است و زورخانه های ما خانه مولا علی علیه السلام است.

دكتر دادگر همچنین از حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر درخواست كردند كه برای حضور دوباره كشتی پهلوانی در ورزش زورخانه ای پیگیری نمایند.

همچنین حمیدرضا گرشاسبی مدیركل ورزش و جوانان استان تهران ضمن تشكر از ساخت مجموعه شهید عراقی بیان داشت: علت بالا بودن خلاف در جامعه عدم حضور كودكان و نوجوانان در فضاهای ورزشی می باشد. وی یادآور شد در طی یازده ماه مدیریت خود 11 پروژه ورزشی افتتاح گردید كه هزینه های 7 پروژه را شهرداری ها تامین كرده اند.

مشاور وزیر و مدیركل ورزش و جوانان استان تهران از دكتر علیرضا دبیر به دلیل حمایت از ورزش پایتخت تشكر كرد  و گفت : علیرضا دبیر بر روی تهران تعصب دارد و هیچ كدام از درخواستی را از ما رد نكرد.

همچنین وی قول مساعد تكمیل فاز اداری هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران وتحویل تجهیزات والبسه موردنیاز تیم های نونهالان ونوجوانان را داد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 20 اسفند 1394
زمان : 06:50 ب.ظ
تقدیر از ورزشكار نونهال زورخانه شهدای دولاب با حضور مسئولین هیأت استان تهران
نظرات |

از ورزشكار نونهال (مقام آور در مسابقات فجر انقلاب اسلامی 94 ) زورخانه شهدای دولاب با حضور مسئولین هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، طی مراسمی كه با حضور مسئولین هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در زورخانه شهدای دولاب برگزار شد از  رحمان رحیمی ورزشكار مقام آور مسابقات زورخانه ای ایام الله فجر انقلاب اسلامی در رشته چرخ تیز تقدیر شد.

در این مراسم كه با حضور عباس قنبری نائب رئیس  و نصیرالدین نخعی دبیر هیأت استان تهران، حمید حمزه ای مدیریت زورخانه شهدای دولاب، اعضای شورایاری محله دولاب حضور داشتند ابتدا تیم نونهالان شهدای دولاب به اجرای ورزش ولایی پرداخت كه مورد تشویق و استقبال حضار قرار گرفت.

همچنین قنبری نائب رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان برای حاضرین به سخنرانی پرداخت و  پایان بخش  این مراسم  اهدای لوح تقدیر به رحمان رحیمی ورزشكار نونهال تیم شهدای دولاب بود.

عكس: محمدرضا پارسامرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران اخبار هیأت حوزه های تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 8 اسفند 1394
زمان : 08:57 ب.ظ
حضور گروه کوهنوردی فراز در زورخانه ذوالفقار
نظرات |

اعضای تیم کوهنوردی فراز با حضور در زورخانه ذوالفقار تهران، از ورزش سنتی ولایی کشورمان دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، تیم کوهنوردی فراز که اعضای آن از قهرمانان ایران و جهان در این رشته عضویت دارند طی یک هماهنگی بمنطور آشنایی با ورزش زورخانه ای در زورخانه ذوالفقار حاظرشدند و ضمن تماشای این ورزش سنتی و ولایی با اجزای و ادوات مختلف و فلسفه هرکدام ازنزدیک آشناشدند.

دراین مراسم که باحضور قهرمانان کوهنوردی و صخره نوردی کشور برگزارشد،تیم زورخانه ذوالفقار به انجام ورزش پرداخت و پهلوان کهن کسوت ابوالفضل رشیدی به عنوان میزبان این قهرمانان ازحضور این تیم در زورخانه تشکر و قدرانی نمود.

در پایان علی اسدی دولابی رئیس هیات استان تهران نیز از شرکت کنندگان در این مراسم تشکر کرد.نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 2 اسفند 1394
زمان : 11:24 ب.ظ
كسب سه مقام قهرمانی تیم استان تهران در رقابتهای هنرهای فردی قهرمانی كشور
نظرات |

تیم استان تهران با كسب سه عنوان قهرمانی در مسابقات هنرهای فردی قهرمانی كشور ، به كار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، رقابتهای هنرهای فردی قهرمانی كشور زورخانه ای در رده بزرگسالان به میزبانی استان اصفهان برگزار و طی آن تیم های برتر مشخص شدند.

در این دوره از مسابقات كه با حضور شركت كنندگان از 26 استان برگزار شد تیم استان تهران در رشته كباده 90+ هادی اشرفیان به مقام اول این رشته، در رشته میل گیری سنگین 90+ محسن زارع به مقام دوم  این رشته، در رشته سنگ 90+ علی اكبر نوری صاحب مقام سوم این رشته شد.

همچنین در رشته سنگ 90_ سعید شاه حسینی به مقام چهارم، علی ملكی نژاد در رشته چرخ چمنی به مقام ششم ، سجاد معظمی در رشته دو میل بازی به مقام ششم رسیدند.

همچنین طی برگزاری این دوره از مسابقات از سردار سرتیپ اشتری فرماندهی ناجا ، توسط فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای تقدیر بعمل آمد.

عكس: محمدرضا پارسامرتبط با : اخبار مهم اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ج.ا.ا. اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 1 اسفند 1394
زمان : 09:11 ب.ظ
برتری استان تهران در دو بخش روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان
نظرات |


روابط عمومی های برتر ادارات کل ورزش و جوانان کشور در سال 94 معرفی و تجلیل شدند و استان تهران در دو بخش روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان برتر شناخته شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سمینار روابط عمومی های ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور با حضور مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و ایرج رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان و کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد و طی آن از روابط عمومی های برتر استان ها تجلیل به عمل آمد.
بر این اساس، روابط عمومی استان های تهران، همدان، خوزستان، آذربایجان غربی، لرستان، یزد، آذربایجان شرقی و قم به عنوان برترین ها شناخته شدند.
در حوزه اطلاع رسانی و خبر نیز روابط عمومی استان های البرز، کرمان و کرمانشاه به ترتیب اول تا سوم شدند.
همچنین روابط عمومی استان های خراسان جنوبی، ایلام، اردبیل، کردستان و مازنداران در حوزه روابط عمومی و استان قزوین در حوزه اطلاع رسانی و خبر به عنوان استان های شایسته تقدیر شناخته شدند.
متن حکمی که با امضای دکتر احمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان و مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی به پیام نظر مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اهدا شده، چنین است:
"در عصر كنونی رشد و بالندگی در جامعه درگرو اطلاع رسانی صحیح و به موقع امكان پذیر است و در این بین روابط عمومی بعنوان هنر هشتم یكی از پدیده های جذاب عصر مدرنیته سهم بسزایی در توسعه و پیشرفت سازمان ها دارد.
با عنایت به فعالیت های روابط عمومی استان در سالی كه مزین به شعار همدلی، همزبانی، دولت و ملت شده است و نظر به توفیقات جنابعالی در اعمال مدیریت نوین روابط عمومی و ارتباط تنگاتنگ با مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و كسب رتبه برتر در حوزه روابط عمومی، این لوح تقدیر به جنابعالی تعلق می گیرد.
امید است در پناه الطاف الهی در راستای پیشبرد اهداف عالیه وزارت ورزش و جوانان بیش از پیش موفق و مؤید باشید. از خداوند متعال توفیق خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواستارم."مرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 1 اسفند 1394
زمان : 08:57 ب.ظ
:: شهرستان ری قهرمان استان تهران شد
:: پایان مسابقات هنرهای فردی استان تهران پس از رقابت طی شش هفته
:: رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
:: برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
:: مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
:: حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
:: معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
:: جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
:: مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در زورخانه شهدای 15 خرداد
:: دیدار مسئول کمیته فرهنگی هیأت استان تهران با خانواده شهید حسین رحمتی
:: حضور ورزشكاران قرچكی در زورخانه شهدای ورامین


 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic