به پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خوش آمدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران - مطالب آذر 1394
 
 
تبریك اسدی دولابی به رئیس هیأت جانبازان و معلولین استان تهران
نظرات |

 رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، طی نامه ای انتخاب سید مجید طباطبایی رابه عنوان رئیس هیأت جانبازان و معلولین استان تهران تبریك گفت.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، علی اسدی دولابی رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران انتخاب سید مجید طباطبایی را به عنوان رئیس هیأت جانبازان و معلولین استان تهران طی نامه ای تبریك گفت، در نامه ی اسدی دولابی به طباطبایی آمده است:

جناب آقای طباطبایی

رئیس محترم هیأت جانبازان و معلولین استان تهران

سلام علیکم؛

             احتراماً ، ضمن تبریك انتخاب حضرتعالی به ریاست هیأت جانبازان و معلولین استان تهران، برایتان در انجام خدمت به این سرمایه های انقلاب اسلامی آرزوی توفیق نموده و آمادگی خود را بمنظور هرگونه مساعدت در اجرای ماموریتهایتان اعلام می نمایم.

 

                                                 علی اسدی دولابی

                                            رئیس  هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران

 مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 29 آذر 1394
زمان : 10:31 ق.ظ
برگزاری دومین هفته لیگ یک زورخانه ای
نظرات |

 رقابت های هفته دوم لیگ یک تیمی زورخانه ای برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، این رقابت ها در زورخانه علی بن ابیطالب (ع) تبریز برگزار گردید.

در پایان تیم هیأت پهلوانی و زورخانه ای آذربایجان شرقی با 166 امتیاز موفق به صدرنشینی گروه ب در دومین هفته لیگ دسته یک تیمی زورخانه ای شد.

هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران نیز پس از آذربایجان شرقی با کسب 116 امتیاز درجایگاه دوم نشست و تیم هیئت پهلوانی و زورخانه ای ایلام با کسب 104 امتیاز سوم و هیئت های پهلوانی و زورخانه ای استانهای سیستان و بلوچستان و همدان بدون امتیاز چهارم و پنجم شدند.

سومین هفته از رقابتهای لیگ دسته یک تیمی زورخانه ای با توجه به مشخص شدن امتیازات تیم های (گروه های الف و ب) به صورت ضربدری پیگیری خواهد شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 24 آذر 1394
زمان : 07:42 ب.ظ
تمرین تیم بزرگسالان استان تهران قبل از اعزام به تبریز
نظرات |

تمرین تیم بزرگسالان زورخانه ای استان تهران قبل از اعزام به استان آذربایجان شرقی(تبریز) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، تمرین تیم بزرگسالان زورخانه ای استان تهران جهت شركت در مسابقات لیگ دسته اول كشوری و زیر نظر عباس قنبری نائب رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در محل این هیأت برگزار شد.

 لازم به ذكر است اولین مسابقه تیم استان تهران روز دوشنبه 23 آذرماه به میزبانی استان آذربایجان شرقی ( شهر تبریز) برگزار خواهد شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 22 آذر 1394
زمان : 06:16 ب.ظ
تبریز میزبان دومین هفته لیگ دسته یک زورخانه‎ای
نظرات |

دومین هفته رقابتهای لیگ دسته یک زورخانه ای با پیکارهای گروه "ب" در رشته تیمی زورخانه ای پیگیری خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، این رقابت‎ها بیست‎و‎سوم آذرماه در زورخانه علی بن ابیطالب «ع» تبریز (استان آذربایجان شرقی) برگزار می‎شود.
در این گروه تیم‎های هیأت های پهلوانی و زورخانه ای استانهای آذربایجان شرقی، همدان، ایلام، تهران و سیستان و بلوچستان که هر تیم متشکل از پنج ورزشکار اصلی و سه ذخیره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
رقابت‎های لیگ زورخانه‎ای دسته یک بزرگسالان کشور در دو گروه پنج تیمی برگزار می‎شود که تیم‎های هر گروه پس از انجام یک دوره بازی و پس از مشخص شدن امتیاز و رده‌بندی، به‌صورت ضربدری با تیم‎های گروه مقابل، بازی و در نهایت دو تیم برتر این لیگ به لیگ برتر کشور صعود می‎کنند.مرتبط با : اخبار مهم
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 18 آذر 1394
زمان : 11:17 ق.ظ
اجرای ورزش تیم بوستان در زورخانه پیكان
نظرات |

تیم زورخانه ای بخش بوستان با حضور در زورخانه باشگاه پیكان تهران به اجرای ورزش زورخانه ای پرداخت.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، تیم زورخانه ای بخش بوستان با همراهی رزاق زاده رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای بخش بوستان، با حضور در باشگاه فرهنگی ورزشی پیكان تهران، در زورخانه ی این باشگاه به اجرای ورزش پرداختند.

همچنین در پایان ورزش تیم بوستان، ورزشكاران تیم مورد تشویق صادق نارنجی سرپرست زورخانه پیكان قرار گرفتند و از آنها تقدیر شد.

 نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 18 آذر 1394
زمان : 10:12 ق.ظ
افتتاحیه المپیاد دانش اموزی بخش بوستان با اجرای ورزش زورخانه ای
نظرات |

افتتاحیه المپیاد دانش آموزی مدرسه عصمت در بخش بوستان با اجرای ورزش زورخانه ای آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی در مدرسه عصمت بخش بوستان با حضور مسئولین اداره ورزش و جوانان،شورای شهر،شهردار،مسئولین آموزش و پرورش و دانش آموزان با اجرای ورزش زورخانه ای هیأت پهلوانی و زورخانه ای بخش بوستان آغاز شد.

 اجرای ورزش ولایی  توسط ورزشكاران هیأت پهلوانی و زورخانه ای بخش بوستان با تشویق حضار همراه شد.

همچنین در پایان این المپیاد درون مدرسه ای از زحمات رزاق زاده رئیس هیأت بخش بوستان و ورزشكاران این هیأت با اهدای هدایایی تقدیر شد.مرتبط با : اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 16 آذر 1394
زمان : 01:32 ب.ظ
استقبال مدارس منطقه 5 از آموزش ورزش زورخانه ای در زورخانه جوانمردان
نظرات |

مدارس منطقه 5 از طرح آموزش ورزش زورخانه ای توسط زورخانه جوانمردان استقبال كردند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، پیرو سیاست های آموزشی هیأت استان تهران در آموزش ورزشكاران سنین پایه در استان تهران ، طبق اطلاع رسانی زورخانه جوانمردان مبنی بر آموزش قشر نونهال و نوجوان ، مدارس منطقه 5 از این طرح استقبال كرده با حضور دانش آموزان در زورخانه جوانمردان موافقت نموده اند.

در این طرح كه آموزش دانش آموزان توسط محمد ربیعی ورزشكار و مدیر زورخانه جوانمردان انجام می پذیرد ، دانش آموزان با ورزش ملی مذهبی كشورمان نیز آشنا می شوند.

لازم به ذكر است طرح استعدادیابی و آموزش ورزش زورخانه ای در سنین خردسال،نونهال و نوجوان از ابتدای سال 93 جز اولویت های هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران بوده و ادامه خواهد داشت.مرتبط با : اخبار هیأت حوزه های تهران اخبار مهم
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 16 آذر 1394
زمان : 12:15 ب.ظ
اردوی تمرینی تیم بزرگسالان تهران
نظرات |

اردوی تمرینی تیم زورخانه ای بزرگسالان استان تهران، جهت شركت در مسابقات لیگ دسته اول كشور آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، با توجه به شركت تیم بزرگسالان استان تهران در مسابقات لیگ دسته اول كشور  ، اردوی تمرینی این تیم زیر نظر عباس قنبری نائب رئیس هیأت استان تهران آغاز شد.

لازم به ذكر است این اردو تا پایان هفته جاری در محل هیأت استان با حضور اعضای تیم برقرار است.مرتبط با : اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 15 آذر 1394
زمان : 11:12 ق.ظ
حضور رئیس هیأت فیروزكوه در هیأت تهران
نظرات |

رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان فیروزكوه با حضور در هیأت استان تهران با رئیس هیأت استان دیدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، علی جوادزاده رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان فیروزكوه با همراهی ورزشكاران این شهرستان ضمن حضور در دفتر هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با علی اسدی دولابی ریاست هیأت استان تهران دیدار و در مورد فعالیت های موجود هیأت فیروزكوه گزارشی را ارائه كرد.

اسدی دولابی رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران ضمن خیر مقدم به رئیس هیأت فیروزكوه و ورزشكاران این شهرستان در مورد سیاست های استان و لزوم رعایت آن توسط هیأت های زیر مجموعه بیان داشت، ضمن اینكه جوادزاده رئیس هیأت فیروزكوه ابراز امیدواری كرد سیاست های هیأت استان تهران و فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای را رعایت و اجرا نمایند.

همچنین رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان فیروزكوه از اسدی دولابی جهت حضور و بازدید از تنها زورخانه شهرستان دعوت بعمل آورد.اسدی دولابی ابراز امیدواری كرد تا بزودی با فرهاد طلوع كیان ریاست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ج.ا.ا با حضور در این شهرستان از این زورخانه بازدید نمایند.مرتبط با : اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 15 آذر 1394
زمان : 10:44 ق.ظ
گزارش تصویری همایش آئین پهلوانی و ورزش زورخانه ای
نظرات | ادامه مطلب

گزارش تصویری همایش آئین پهلوانی و ورزش زورخانه ای/جمعه 13 آذر 94

ادامه ی عكس ها در ادامه مطلب....

 مرتبط با : گزارش تصویری
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 14 آذر 1394
زمان : 10:13 ق.ظ
:: شهرستان ری قهرمان استان تهران شد
:: پایان مسابقات هنرهای فردی استان تهران پس از رقابت طی شش هفته
:: رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
:: برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
:: مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
:: حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
:: معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
:: جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
:: مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در زورخانه شهدای 15 خرداد
:: دیدار مسئول کمیته فرهنگی هیأت استان تهران با خانواده شهید حسین رحمتی
:: حضور ورزشكاران قرچكی در زورخانه شهدای ورامین
( تعداد کل صفحات: 2 )

[ 1 ] [ 2 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو