تبلیغات
به پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خوش آمدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران - مطالب دی 1395
 
 
رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
نظرات |

سایت جدید هیأت پهلوانی  و زورخانه ای استان تهران رسماً رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران ، سایت جدید (پایگاه اطلاع رسانی ) هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

کمیته روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران اعلام کرد با توجه به سیاست و رسالت خبری و پوشش خبری مناسب رویدادهای ورزش زورخانه ای استان تهران از این پس اخبار هیأت استان تهران بر روی سایت جدید  به آدرس  www.zurkhanetehran.ir بارگذاری خواهد شد.

 مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 25 دی 1395
زمان : 02:21 ب.ظ
برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
نظرات |

مسابقات هنرهای فردی استان تهران یادبود شهید عراقی بمناسبت ایام الله فجر انقلاب اسلامی در رشته میل گیری سنگین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران،در روز جمعه 24 دی 95 و  در دومین هفته ی مسابقات هنرهای فردی استان تهران، رشته میل گیری در رده بزرگسالان و به میزبانی زورخانه سید الكریم باقرشهر برگزار شد.

همچنین عباس صباغی نائب رئیس هیأت استان تهران ، عزیزالله فتاحی دبیر هیأت استان تهران، مسئولین كمیته های هیأت استان، روسای هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران،عبداللهی رئیس اداره ورزش و جوانان بخش باقرشهر،مسئولین شهرداری باقرشهر ، علاقمندان به ورزش زورخانه ای از نزدیك نظاره گر برگزاری این مسابقات در رده بزرگسالان 90_ و 90+ بودند.

این مسابقات از ساعت 10:30 صبح با قرائت قرآن كریم و توضیحات مسعود هدیه لو مسئول كمیته مسابقات هیأت استان و همچنین فنی این مسابقات آغاز شد و ورزشكاران ابتدا در وزن 90_ به رقابت پرداختند، همچنین در ادامه ی این مسابقات  ورزشكاران در وزن 90+ به رقابت پرداختند و در پایان  نفرات برتر پس از رقابتی سخت و  نفس گیر مشخص شدند.

همچنین این رقابتها توسط عوامل شبكه سوم سیما پوشش خبری داده شد.

لازم به ذكر است در مسابقات میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران در رده بزرگسالان  وزن 90_ وحید لطف الله زاده از شهرستان اسلامشهر  به مقام اول ، پیمان شمسایی از شهرستان شهریار به مقام دوم و همچنین علی خسروی از شهرستان ملارد به مقام سوم این مسابقات رسیدند.

همچنبن در مسابقات میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران در  رده بزرگسالان وزن 90+ محسن زارع از شهرستان اسلامشهر به مقام اول و اكبر خسروی به مقام دوم این رقابتها رسید.

همچنین در پایان این رقابتها نفرات برتر مدال و حكم  قهرمانی و جوایز خود را از دست صباغی نائب رئیس هیأت استان تهران و  فتاحی دبیر هیأت استان تهران و ستاوند پیشكسوت ورزش زورخانه ای استان تهران دریافت كردند. مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : جمعه 24 دی 1395
زمان : 09:04 ب.ظ
مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
نظرات |

مراسم گرامیداشت پیشكسوت ورزش زورخانه ای شهرستان شمیرانات در زورخانه جماران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره پیشكسوت ورزش زورخانه ای استان تهران زنده یاد حاج مهدی جوزی با حضور مسئولین شهرستان شمیرانات،كهن كسوتان ، پیشكسوتان ، قهرمانان،ورزشكاران در زورخانه جماران برگزار شد.

در مراسم گرامیداشت مرحوم حاج مهدی جوزی حاضرین ضمن قرائت فاتحه ای ، یاد و خاطره مرحوم جوزی را گرامی داشتند ، همچنین در این مراسم مداحان اهل بیت علیهم السلام به مداحی پرداختند.

در ادامه اجرای ورزش زورخانه ای پایان بخش این محفل بود و ورزشكاران یاد پیشكسوت خود را گرامی داشتند.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 23 دی 1395
زمان : 11:49 ب.ظ
حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
نظرات |

مرشد امیر اصفهانی ضمن حضور در دفتر هیأت استان تهران با اسدی دولابی دیدار كرد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، روزپنجشنبه ۲۳ دی ماه مرشدامیراصفهانی ضمن حضور در دفترهیات پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با علی اسدی دولابی رئیس و عباس صباغی نایب رئیس و فتاحی دبیرهیات دیدار و گفتگو کرد.
این دیدار که درمحیطی صمیمی برگزارشد طرفین مطالبی در خصوص تعامل و همکاری در راستای رشد و توسعه و آموزش مرشدان و ضرورت اهتمام در حل مشکلات مرشدان استان تهران بیان نمودند و مقرر شد در آینده مرشد اصفهانی در این راستا همکاری هایی با هیات استان تهران بعمل آورند.

در این دیدارکه رئیس ونائب رئیس ودبیر هیات استان تهران حضور داشتند مرشد اصفهانی علاقمندی خو درا جهت همکاری با هیات تهران بمنظور رشد سطح آموزش و ارتقاء جایگاه هیات استان تهران در سطح کشور اعلام نمود، سپس اسدی خرسندی خود را از تمایل به همکاری مرشد اصفهانی با هیات استان اعلام و آمادگی هیات تهران برای هرگونه تعامل درجهت اجرای نقطه نظرات مرشداصفهانی درچارچوب قوانین ابلاغی فدراسیون و کمیته مرشدان استان تهران اعلام کرد.

درپایان مرشداصفهانی ازمجموعه زورخانه ای شهیدعراقی وسالنهای ورزشی آن بازدیدبعمل اوردند.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 23 دی 1395
زمان : 11:29 ب.ظ
دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
نظرات |

دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در روز پنجشنبه 23 دی 95 ، دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای حوزه ها و شهرستانهای استان تهران با حضور علی اسدی دولابی رئیس و عباس صباغی نائب رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و اعضای این شورا در دفتر هیأت استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه اسدی دولابی رئیس هیأت استان تهران ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور اعضای شورا، سخنانی را در مورد انعکاس اخبار هیأتها و زورخانه ها بیان کرد و گفت: کار خوب روابط عمومی ها، انعکاس مطلوب اخبار ورزش زورخانه ای خواهد بود.

همچنین عباس صباغی نائب رئیس هیأت استان تهران در ادامه بیان داشت حوزه روابط عمومی برای هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران حائز اهمیت می باشد و روابط عمومی کار شناساندن مجموعه به بیرون و کار آن حساس و حیاتی است. وی ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این شورا برای اعضای این شورا آرزوی موفیت کرد.

در ادامه این جلسه حسین شیرازی مدیر روابط عمومی هیأت استان تهران توضیحاتی را در مورد برنامه ها و اهداف این شورا اعلام کرد و شاخص های ارزیابی سالیانه مسئولین روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانها را بیان کرد.

وی همچنین از رونمایی سایت جدید هیأت استان تهران در روز شنبه 25 دی 95 خبر داد.

در ادامه اعضای شورای روابط عمومی نقطه نظرات خود را در راستای برنامه های اعلام شده بیان کردند.

در پایان این جلسه ، احکام شورای روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای حوزه ها و شهرستانهای استان تهران، توسط علی اسدی دولابی و عباس صباغی به اعضای شورا تحویل شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران اخبار هیأت حوزه های تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 23 دی 1395
زمان : 03:48 ب.ظ
آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
نظرات |

آموزش ورزش ولایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب نارمک آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، با توجه به سیاستهای استان تهران در امر آموزش ورزش زورخانه ای در رده های خردسالان، نونهالان و نوجوانان، آموزش ورزش به علاقمندان در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب (ع) آغاز شد.

همچنین این آموزش زیر نظر عزیزالله فتاحی مربی رسمی فدراسیون و دبیر هیأت استان تهران و در روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 17 برگزار می گردد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت حوزه های تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 23 دی 1395
زمان : 02:44 ب.ظ
معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
نظرات |

مراسم معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، روز پنجشنبه 23 دی 95 ، مراسم معارفه علی قاسمی رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات در دفتر هیأت استان تهران برگزار شد.

این مراسم که با حضور علی اسدی دولابی رئیس هیأت استان تهران ، عباس صباغی نائب رئیس هیأت استان تهران، عزیزالله فتاحی دبیر هیأت استان تهران ، مدیران زورخانه های شهرستان شمیرانات برگزار شد علی قاسمی به عنوان رئیس جدید هیأت شمیرانات حکم مسئولیت خود را از دست رئیس هیأت استان تهران دریافت کرد.

در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم علی اسدی رئیس هیأت استان به جمع حاضر، وی بیان داشت امیدوارم قدم هایی در جهت رشد ورزش ولایی در سطح اسان برداشته شود، همچنین ایشان گزارشی از ساخت و ساز صورت گرفته در حوزه دفتر اداری هیأت استان و آکادمی ورزش شهید عراقی به حاضرین ارائه داشتند.

اسدی دولابی همچنین از فعال کردن کمیته های هیأت استان و دعوت و بکارگیری بیش از 10 تن در این کمیته ها گفت که حاصل تلاش مجموعه برگزاری مسابقات جام شهید عراقی بمناسبت ایام الله فجر انقلاب اسلامی بوده است ، رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران همچنین سیاستهای این هیأت را آموزش ورزش زورخانه ای در رده خردسالان،نونهالان و نوجوانان اعلام کرد.

اسدی دولابی همچنین به رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات عنوان کرد توقع داریم اولویت شما در هیأت شمیرانات آموزش رده های پایه باشد.ایشان همچنین در پایان سخنان خود عنوان داشت با برگزاری مسابقات و در نظر گرفتن پارامترهای تشویقی شور و نشاط را به ورزش زورخانه ای استان تزریق کرده ایم، وی همچنین از زحمات آقای امیر بیات رئیس پیشین هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات تشکر کرد و برای علی قاسمی رئیس جدید آرزوی  موفقیت کرد.

در ادامه عباس صباغی نائب رئیس هیأت استان تهران گفت: از هیأت های تابعه استان درخواست داریم تا کمیته های هم عرض را همچو هیأت استان تشکیل دهند، وی افزود تا زمانی که مسئولیت داریم باید کارها را به نحو مطلوب انجام دهیم و حتی از تجارب دیگران نیز استفاده نماییم، وی عمده ترین مشکل ورزش را مشکلات فرهنگی دانست و بیان داشت ظرف چهار سال اخیر مسئولین ورزش در حوزه زورخانه ایاقدام به جبران غفلت های موجود کردند.همچنین صباغی در پایان سخنان خود مواردی در راستای تاسیس آکادمی ورزش زورخانه ای در شهرستان شمیرانات عنوان کرد.

علی قاسمی رئیس جدید هیأت شمیرانات اولین کار خود را در این هیأت سر و سامان دادن به زورخانه های این شهرستان بیان کرد و گفت بزودی دفتر هیأت را زورخانه چیذر افتتاح خواهیم کرد.

همچنین مدیران زورخانه های شهرستان شمیرانات گزارشی از فعالیتهای زورخانه های مربوطه خود بیان و همچنین نقطه نظرات خود را در راستای اشاعه ورزش ملی کشورمان عنوان کردند.

در پایان قاسمی رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات، حکم مسئولیت خود را از دست علی اسدی دولابی رئیس هیأت استان تهران دریافت کرد.

 مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 23 دی 1395
زمان : 01:43 ب.ظ
جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
نظرات |

مسابقات هنرهای فردی استان تهران در رشته میل گیری سنگین روز جمعه برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در هفته دوم مسابقات هنرهای فردی ورزش زورخانه ای استان تهران ،روز جمعه 24 دی 95 و از ساعت 10 صبح، رشته میل گیری سنگین در رده بزرگسالان 90_ و 90+ به میزبانی زورخانه سیدالکریم باقرشهر  برگزار می گردد.

لازم به یادآوری است به همراه داشتن شناسنامه یا کارت ملی و بیمه ورزشی برای ورزشکاران شرکت کننده در این رقابتها الزامی است.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 22 دی 1395
زمان : 05:40 ب.ظ
دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
نظرات |

دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای حوزه ها و شهرستانهای استان تهران روز پنجشنبه برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، با تشکیل شورای روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای حوزه ها و شهرستانهای استان تهران ، دومین جلسه ی این شورا روز پنجشنبه 23 دی 95 از ساعت 10:30 و با حضور علی اسدی دولابی رئیس و عباس صباغی نائب رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران  و اعضای این شورا در دفتر هیأت استان تهران برگزار می گردد.

 نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 22 دی 1395
زمان : 05:29 ب.ظ
آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
نظرات |

آموزش میل بازی در آکادمی ورزش زورخانه ای شهدای جوانمرد قصاب آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، به همت هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ری ،آموزش رشته جذاب میل بازی برای سنین خردسالان،نونهالان و نوجوانان در آکادمی ورزش زورخانه ای شهدای جوانمرد قصاب و زیر نظر محمد سرابی قهرمان اسبق ورزش زورخانه ای کشور و مربی رسمی فدراسیون بین المللی آغاز شد.

لازم به ذکر است طی سیاستهای هیأت استان تهران در امر آموزش سنین پایه و تشکیل آکادمی های ورزش ولایی در سطح استان، آکادمی ورزش زورخانه ای شهدای جوانمرد قصاب تمرینات آماده سازی و آموزش زورخانه ای را آغاز کرد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 22 دی 1395
زمان : 05:17 ب.ظ
:: شهرستان ری قهرمان استان تهران شد
:: پایان مسابقات هنرهای فردی استان تهران پس از رقابت طی شش هفته
:: رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
:: برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
:: مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
:: حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
:: معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
:: جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
:: مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در زورخانه شهدای 15 خرداد
:: دیدار مسئول کمیته فرهنگی هیأت استان تهران با خانواده شهید حسین رحمتی
:: حضور ورزشكاران قرچكی در زورخانه شهدای ورامین
( تعداد کل صفحات: 6 )

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ