به پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خوش آمدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران - مطالب خرداد 1395
 
 
گل محمدی مدیركل ورزش و جوانان استان تهران شد
نظرات |

در حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان، رضا گل محمدی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران منصوب شد.

http://www.sporttehran.ir/www/photonews/golmohammadi.jpg


به گزارش  روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر محمود گودرزی در حکمی رضا گل محمدی را به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران منصوب کرد.
متن حکم دکتر گودرزی به گل محمدی به شرح ذیل است:
نظر به تعهد و تخصص در امور اجرایی و ورزشی و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استانها، بدینوسیله به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند منان و بهره مندی از اخلاص، تلاش،همراهی مدیران و کارکنان امور ورزش و جوانان استان در انجام وظیفه و ماموریت های محوله موفق و منصور بوده و با بسیج همه امکانات و ظرفیت های مادی و معنوی و همچنین حسن ارتباط با پیشکسوتان، ورزشکاران و صاحب نظران عرصه جوانان و امور فرهنگی و ورزشی، بستر مناسب برای خدمت رسانی صادقانه و متناسب با شان والای مردم شریف استان تهران فراهم گردد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 31 خرداد 1395
زمان : 10:47 ق.ظ
بازدید سرپرست فدراسیون و رئیس هیأت استان تهران از زورخانه های سرتخت و جوانمرد قصاب
نظرات |

سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای  با همراهی رئیس هیأت استان تهران ،از دو زورخانه شهرری بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در این بازدید ها که از زورخانه های سرتخت و جوانمرد شهرستان ری صورت پذیرفت، علی اسدی دولابی (رییس هیأت استان تهران)، صباغ (رییس هیأت شهرستان ری)، ابوالفضل قنبری (مسوول امور استانهای فدراسیون) و مصطفی محمدی (مشاور و مدیر روابط عمومی فدراسیون)، علی دادگر را همراهی می کردند که وی با پیشکسوتان و قهرمانان این زورخانه ها به گفتگو نشست.

در این بازدیدها علی دادگر سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای طی سخنانی اظهار داشت: زورخانه مسجد دوم ما ایرانی ها و ورزش در آن جز عبادت چیز دیگری را در بر ندارد.

وی در ادامه گفت: آمیختگی آموزه های اخلاقی و اسلامی با این رشته ورزشی آن را تا جایی با دیگر ورزش ها متمایز نموده است که شروع آن با نام خدا و اشعار پندآمیز و ضرب و نوای حماسی مرشد همراه است.

علی دادگر با اشاره به اینکه از دیگر خصلت های ورزشکاران زورخانه دوری از ریا و تظاهر است که در گود ها موج می زند گفت: هر کس با دیدن وحدت و همدلی میان پیشکسوتان و نوخواسته های در گود که با آن حس زیبا اذکار اهل بیت (ع) به لب آورده و حرکات مزون ورزشی را انجام می دهند به لذتی وصف نا شدنی دست می یابد که نمونه آن در هیچ رشته ورزشی دیده نمی شود.

دادگر در پایان خاطر نشان کرد: هدف اصلی این فدراسیون و دلسوزان توسعه این رشته ملی، تسری بخشیدن مرام و منش پهلوانان زورخانه به خانواده ها و همه اقشار جامعه است که حمایت ویژه همه نهادهای دولتی را می طلبد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ج.ا.ا.
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 30 خرداد 1395
زمان : 02:58 ب.ظ
آغاز كلاس مرشدی رده پایه در آكادمی ورزش شهید عراقی
نظرات |

كلاس آموزشی مرشدی زیر نظر استاد محمد برجی در آكادمی ورزش زورخانه ای شهید عراقی استان تهران آغاز بكار كرد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، به همت هیأت استان تهران كلاس آموزشی مرشدی برای سنین پایه (خردسال،نونهال،نوجوان) در آكادمی زورخانه ای شهید حاج مهدی عراقی و زیر نظر استاد محمد برجی رئیس انجمن مرشدی فدراسیون آغاز شد.

لازم به ذكر است این كلاس روزهای پنجشنبه از ساعت 17:30 الی 19 در آكادمی ورزش زورخانه ای شهید عراقی واقع در خیابان 17شهریور،چهارراه دروازه دولاب برقرار می باشد.

 مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 29 خرداد 1395
زمان : 10:30 ق.ظ
اعلام نتیجه نظرسنجی فعالیتهای سال 94
نظرات |

نتایج نظرسنجی(به فعالیتهای هیأت استان تهران در سال 94 چه نمره ای اختصاص می دهید) از كاربران سایت پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، نتایج نظر سنجی مندرج در پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران از  6 فروردین 95 الی 24 خرداد 95 طبق رأی مخاطبین سایت به شرح ذیل می باشد.

به فعالیت های هیأت استان تهران در سال 94 چه نمره ای اختصاص می دهید؟

(20)  96.64 در صد (431 رأی)

(19-15)  2.24  درصد (10 رأی)

(14-12)  0.67 درصد (3 رأی)

(11-9)  0 (0 رأی)

(8-0)  0.45 درصد (2 رأی)مرتبط با : اخبار مهم
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 24 خرداد 1395
زمان : 12:57 ب.ظ
افتتاح سومین آكادمی زورخانه ای در استان تهران
نظرات |

زورخانه جوانمردان(شهدای كن) بعنوان سومین آكادمی زورخانه ای در سطح استان تهران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، از طرف هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران مجموعه زورخانه جوانمردان (شهدای كن) به عنوان سومین آكادمی زورخانه ای در سطح استان تهران برگزیده شد و طبق مقررات و آئین نامه های مصوبه مجمع عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در آینده نسبت به تربیت و آموزش نونهالان و خردسالان و نوجوانان در سطح منطقه 5 اقدام خواهد كرد.

لازم به ذكر است در سطح استان تهران زورخانه شهید حاج مهدی عراقی اولین آكادمی و زورخانه جوانمرد قصاب شهرری دومین آكادمی می باشند كه در سال 94 افتتاح گردیده است.آكادمی زورخانه ای جوانمردان (شهدای كن) به مدیریت محمد ربیعی اداره    می شود.مرتبط با : اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 23 خرداد 1395
زمان : 10:53 ق.ظ
اجرای ورزش مشترك ورزشكاران بخش چهاردانگه و بوستان
نظرات |

ورزشكاران تیم بخش چهاردانگه با حضور در بخش بوستان با تیم این بخش به اجرای ورزش پرداختند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، ورزشكاران زورخانه ای بخش چهاردانگه با همراهی خزایی رئیس هیأت این بخش ضمن حضور در بخش بوستان ، به اجرای ورزش ولایی پرداختند.

در این ورزش اعضای تیم زورخانه ای بخش چهاردانگه و بوستان مشتركاً و با حضور رؤسای هیأت پهلوانی و زورخانه ای بخش مربوطه (خزایی-رزاق زاده) به اجرای ورزش پرداختند.مرتبط با : اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 22 خرداد 1395
زمان : 06:39 ب.ظ
1 تیر، مسابقات زورخانه ای جنوب غرب با عنوان "جام رمضان
نظرات |

رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای جنوب غرب تهران از برگزاری یکدوره مسابقات (میانداری) با عنوان "جام رمضان" طی 2 روز در زورخانه مسلم ابن عقیل خبر داد .
 

 
به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران و به نقل از نوراللهی رئیس هیات باستانی و زورخانه ای جنوب غرب ، این مسابقات  با عنوان "جام رمضان" درسطح حوزه و در 3 رده سنی  : نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان  در تاریخ های 1 و 2 تیرماه بعد از افطار برگزار می گردد .
گفتنی است جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با منصور زندیه و شماره تماس 09352282237 تماس حاصل فرمائید


نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 22 خرداد 1395
زمان : 06:31 ب.ظ
آئین غبارروبی زورخانه مسلم ابن عقیل جنوب غرب برگزار شد
نظرات |

 
مراسم آئینی غبارروبی زورخانه مسلم ابن عقیل جنوب غرب در نخستین شب از ماه مبارک رمضان (فصل ربیع زورخانه ها) همزمان با دیگر زورخانه های تهران برگزار شد .
 
 
به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران ، این مراسم آئینی غبارروبی با حضور جمعی از پیرغلامان ، پیشکسوتان و ورزشکاران در زورخانه مسلم ابن عقیل برگزار شد .
تطهیر کردن گود، سردم، ابزار و وسایل زورخانه با مواد شوینده و گلاب توسط پهلوانان، مرشدان، کهن کسوتان، پیشکسوتان ، توصیه های چگونگی ورود به ماه مبارک رمضان و احوالات انسان ها در ماه میهمانی خدا از جمله برنامه های مراسم آیین غبارروبی زورخانه ها در زورخانه مسلم ابن عقیل بود.
 


مرتبط با : اخبار مهم
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 22 خرداد 1395
زمان : 06:17 ب.ظ
پیام تسلیت به خانواده اشكی
نظرات |

http://qia.farhang.gov.ir/ershad_content/Media/image/2015/09/294323_orig.jpg

خانواده محترم اشكی

درگذشت حاج محمد علی اشكی پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم و آرزوی صبر و سلامتی برایتان داریم از خداوند منان خواستاریم که به شما صبرعطا نماید.

ضمناً مراسم ختم آن مرحوم روز پنجشنبه 20 خرداد از ساعت 16 الی 18 در حسینیه قمی ها واقع در خیابان خاوران ، نبش خیابان شهید شیرازی منعقد می باشد.

 

"هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران"مرتبط با : اطلاعیه پیامهای مناسبتی
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 17 خرداد 1395
زمان : 11:23 ق.ظ
پایان كلاس آموزشی ورزش زورخانه ای در مدرسه علامه حلی
نظرات |

كلاس آموزشی ورزش زورخانه ای در مدرسه علامه حلی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، طی سیاست هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در امر آموزش قشر پایه (خردسال،نونهال،نوجوان) از ابتدای سال 93 تاكنون، با پایان یافتن سال تحصیلی ،كلاس آموزشی ورزش زورخانه ای در مدرسه علامه حلی تهران به پایان رسید.

لازم به ذكر است این كلاس زیر نظر نصیرالدین نخعی دبیر هیأت استان تهران و طی موافقت هیأت استان و این مدرسه روزهای شنبه بعنوان زنگ ورزش برای دانش آموزان مدرسه علامه حلی در سال تحصیلی برنامه ریزی و اجرایی گردید.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 9 خرداد 1395
زمان : 12:07 ب.ظ
:: شهرستان ری قهرمان استان تهران شد
:: پایان مسابقات هنرهای فردی استان تهران پس از رقابت طی شش هفته
:: رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
:: برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
:: مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
:: حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
:: معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
:: جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
:: مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در زورخانه شهدای 15 خرداد
:: دیدار مسئول کمیته فرهنگی هیأت استان تهران با خانواده شهید حسین رحمتی
:: حضور ورزشكاران قرچكی در زورخانه شهدای ورامین
( تعداد کل صفحات: 2 )

[ 1 ] [ 2 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic