به پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خوش آمدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران - مطالب تیر 1395
 
 
هیأت شهرستان ری روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای را گرامی می دارد
نظرات |

هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ری در تاریخ جمعه اول مرداد به پاس بزرگداشت روز فرهنگی پهلوانی و ورزش زورخانه ای، مراسم باستانی برگزار خواهد کرد.

 


به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، به نقل از صباغی رئیس هیأت  پهلوانی و زورخانه ای شهرستان، این مراسم با حضور مسئولین شهرستانی و با اجرای ورزش های زورخانه ای در فضای باز همراه با تجلیل از پیشکسوتان این رشته در پارک مدرس ری برگزار می شود.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 29 تیر 1395
زمان : 12:23 ب.ظ
ساخت و تكمیل زورخانه شهدای هسته ای پردیس
نظرات |

ساخت و تكمیل شهدای هسته ای شهرستان پردیس به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، به همت شهرداری شهرستان پردیس ، كار ساخت و تكمیل مجموعه زورخانه شهدای هسته ای این شهرستان  به پایان رسید.

لازم به ذكر است این زورخانه بزودی با حضور مسئولین مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 29 تیر 1395
زمان : 11:56 ق.ظ
برگزاری مراسم بزرگداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای
نظرات |

مراسم بزرگداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای از طرف هیأت استان برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران ، به منظور بزرگداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای از طرف هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران مراسمی در زورخانه شهدای دولاب واقع در خیابان 17 شهریور،انتهای خیابان شهید عجب گل،  در روز شنبه 2 مرداد ماه مصادف با 17 شوال با حضور مسئولین ،كهن كسوتان،پیشكسوتان  قهرمانان و ورزشكاران برگزار می گردد.

لازم به ذكر است این مراسم از ساعت 18:30 آغاز خواهد شد.

همچنین هیأت استان تهران از همه كهن كسوتان،پیشكسوتان و ورزشكاران جهت شركت در این مراسم دعوت بعمل می آورد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 28 تیر 1395
زمان : 01:16 ب.ظ
هدیه لو دبیر جدید هیأت شهرستان ری
نظرات |

هدیه لو دبیر جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ری شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران،‌با حكم عباس صباغی رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ری، مسعود هدیه لو مربی و داور رسمی فدراسیون بعنوان دبیر جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ری منصوب شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 27 تیر 1395
زمان : 10:06 ق.ظ
فینال مسابقات هنرهای فردی شهرستان ری با حضور مسئولین
نظرات |

فینال مسابقات هنرهای فردی جام رمضان هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ری با حضور مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، فینال مسابقات هنرهای فردی (جام رمضان) هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ری روز جمعه 25 تیرماه از ساعت 10 صبح و با حضور مسئولین،قهرمانان،ورزشكاران و علاقمندان رشته ولایی در زورخانه جوانمرد قصاب شهرستان ری به پایان رسید.

در فینال این مسابقات دکترعلیجانی نماینده مجلس شورای اسلامی،  علی اسدی دولابی رئیس هیأت استان تهران، عباس قنبری مسئول امور استانهای فدراسیون، تصیرالدین نخعی دبیر هیأت استان تهران،عباس صباغی رئیس هیأت شهرستان ری، مهندس صفوی شهردارمنطقه 20، بهنام ابوالقاسم پور رییس تربیت بدنی شهرداری منطقه۲۰،حمیداستیلی پیشكسوت باشگاه پرسپولیس، پشكسوتان و قهرمانان حضور داشتند.

در پایان این مسابقات مدال،كاپ و حكم قهرمانی و جوایزی به نفرات برتر اهدا شد.

نتایج این مسابقات به شرح ذیل است:

نونهالان:

۱-علیرضاحیدرپور۲-متین دانش۳-امیررضامقدسی
نوجوانان:

۱-سبحان قاری۲-مهدی جعفری۳-نیمامرادی
جوانان:

۱-حسین حیدرپور۲-صالح بیداد۳-محمدورمزیاد


بزرگسالان(۱۹تا۳۰) :

۱-محمدقنبری- جواد شفیعی(مشترک)2-جواددهقان۳-هادی قاقانی

بزرگسال(۳۱تا۴۰) :

۱-علی امیرحسینی۲-اسداله عباسی۳-مسعودشهسواری
پیشکسوتان(۴۱تا۵۰):

۱-محسن مقدسی۲-علی ترهنده۳-سعیدبه خویی
پیشکسوتان(۵۱تا۶۰) :

۱-مرتضی جعفری۲-حسین خسروانی۳-حسین قلی پور
پیشکسوتان(۶۱تا۷۰) :

۱-مهدی کاوه کیا۲-حسن قنبری
همچنین درمجموع امتیازات تیمی باشگاه جوانمردقصاب اول شد و باشگاههای پهلوان زارع و باب الحوائج دوم و سوم شدند.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران اخبار هیأت حوزه های تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 26 تیر 1395
زمان : 11:33 ق.ظ
آموزش ورزش زورخانه ای در زورخانه سلامت
نظرات |

به همت زورخانه سلامت، آموزش ورزش زورخانه ای در این زورخانه برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، به همت زورخانه سلامت آموزش ورزش زورخانه ای در این زورخانه و به  سرپرستی حسن شمشیری در حال برگزاری می باشد.

لازم به ذكر است آموزش ورزش زورخانه ای در شش نقطه شهر تهران در حال انجام می باشد.نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 26 تیر 1395
زمان : 11:18 ق.ظ
گل محمدی: تلاش كنیم تا سهم تهران در المپیك آینده افزایش یابد
نظرات |


جلسه مشترك هم اندیشی رؤسا، نواب رئیس و دبیران هیئت های ورزشی با رؤسای حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران به منظور تعامل و هماهنگی بیشتر در سالن همایش های آكادمی ملی المپیك برگزار گردید.
در این جلسه میرزاآقابیك معاون توسعه امور ورزش اداره کل با اشاره به اینكه در سال94 صعود چند پله ای استان تهران در ارزشیابی وزارت از رتبه12 به استان ویژه، قابل تقدیر است، افزود: امیدواریم در تهران این روند ادامه پیدا كند و حضور گل محمدی كه از بدنه ورزش اداره كل است می تواند آینده خوبی را ترسیم نماید.
در ادامه این جلسه منتخبی از روسای هیئت ها و ادارات با بیان دیدگاهها و نظرات خود خواستار تعامل هر چه بیشتر بین ادارات و هیئت های ورزشی شدند و به بیان نقطه نظرات پرداختند.
در این جلسه صمیمانه هیئت های كشتی، جودو، والیبال و دوومیدانی كه ورزشكاران شان سهیمه المپیك دارند با اعلام حمایت از ورزشكاران خود، از مشكلات پشتیبانی و حمایتی المپین ها گفتند و از مدیر كل ورزش و جوانان خواستار نگاه ویژه برای رشته های المپیكی شدند.
در ادامه این جلسه، زرنگار رئیس حوزه شمالغرب و نامنی رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات به نمایندگی از حوزه ها و ادارات شهرستان پیرامون محورهای مختلفی از جمله صدور احكام رؤسای هیئت ها، تعامل جدی هیئت های توابع، توسعه پایدار و مشاركت بیشتر در برنامه های استانی به بیان دیدگاه ها پرداختند.
در این جلسه مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران با قدردانی از مدیران ورزش و جوانان پایتخت گفت: در جمع عزیزانی هستم كه حضور آنه به ما یادآوری می کند که احترام به پیشكسوت باید در اولویت باشد و به همین منظور از همه مدیرانی كه در اداره كل طی سالهای گذشته تلاش كردند، قدردانی می كنم.
رضا گل محمدی در ادامه افزود: رویداد المپیك بزرگترین میدان ورزشی جهان است و باید تو جه ویژه ای به هیئت ها و ورزشكاران المپیكی نمائیم تا در آینده سهم استان تهران بیشتر از وضعیت فعلی باشد.
وی در ادامه گفت: بعضی از هیئت ها در چارچوب ساختاری، هنوز كامل نشده اند، بحث توسعه عمومی، همگانی و برنامه ریزی ورزش قهرمانی را باید جدی گرفت و در این زمینه ها تلاش اثربخشی باید صورت گیرد.
وی در بخشی دیگر از صحبت های خود با اشاره به نقش مدیریتی اداره كل و ادارات تابعه و همچنین هیئت ها افزود: باید برای توسعه ورزش قهرمانی برنامه ریزی كرد، نه باشگاه داری. خیلی ها فكر می كنند چنانچه مكانی ورزشی داشته و به دنبال كسب درآمد باشند، به ورزش خدمت كرده اند، در صورتی كه از اصل كار كه همان برنامه ریزی است، فاصله گرفته ایم و به دنبال درآمدزایی بوده ایم که باید از این نگاه دوری كنیم. این همان ضربه ایست كه به بدنه ورزش وارد شده است. وقتی قرار است هیئتی كار درآمدزائی داشته باشد ما هم مجبوریم یك بخش از اماكن ورزشی را به بخش خصوصی بدهیم كه با رعایت تمامی قوانین، مدیریت رشته ورزشی را در باشگاه داری دنبال نماید.
مدیر كل ورزش و جوانان با اشاره به استفاده از ظرفیت های خارج از اداره كل افزود: استفاده از ظرفیت هایی مانند فرمانداری ها، آموزش و پرورش، شهرداری ها و ..... باید در دستور كار قرار گیرد.
وی با ابراز گلایه از عدم حضور برخی از رؤسای هیئت های ورزشی در این نشست گفت: ریاست هیئت هایی كه در این جلسات که طی سال شاید دو یا سه بار به طور مشترك برگزار می شود، شركت نمی کنند، چگونه می توانند به هیئت خود رسیدگی نموده و مشكلات ورزشكاران تحت پوشش خود را مرتفع و یا به امورات آنها رسیدگی نماید. اگر ورزشكاری نتواند با رئیس هیئت خود ارتباط داشته باشد، چگونه می توان انتظار داشت مشكلات رشته های ورزشی برطرف شود.
گل محمدی با اشاره به نقش مدیریتی اداره كل ورزش و جوانان، ادارات و هیئت های ورزشی گفت: اعتقاد من این است كه ما متولی ورزش نیستیم، ما دبیر ورزش هستیم. متولی ورزش، دستگاه هایی هستند كه می توانند نقش اساسی در این امر داشته باشند؛ مانند سپاه و بسیج، آموزش و پرورش، شهرداری ها و باید به نحو مقتضی از این فرصت ها استفاده كنیم.
وی با اشاره به عصر ارتباطات و اهمیت انتقال اخبار افزود: بعضی از هیئت های ورزشی، سایت خبری فعال ندارند، جلسات هیئت رئیسه را برگزار نمی كنند و هیئت رئیسه مشخصی هم ندارند و یا صورتجلسه ها را ارسال نمی کنند. به طور جدی خواستارم که این موضوعات بیشتر پیگیری شود، چرا كه ارزیابی و عملكرد ادارات كل ورزش و جوانان كشور براساس عملكرد ادارات و هیئت ها محاسبه می شود. چنانچه به موقع عملكردها ارسال نشود، تلاش های انجام شده منظور نخواهد شد و جایگاه اداره كل تنزل می یابد.
گل محمدی افزود: از این رو وقتی مسابقه برگزار یا تیم اعزام می كنید و جلسات متعدد و كلاس های آموزشی دارید، اگرخبری ارسال نشود، یعنی هیچ كاری صورت نگرفته است.
وی با تاكید برای ایجاد یك روابط عمومی قوی و كارآمد در هیئت ها گفت: حتماً از نیروی متخصص و كارآمد در بخش روابط عمومی باید استفاده شود و تمامی هیئت ها دراین بخش پر رنگ و قوی عمل نمایند. باید دیده شویم واگرارتباطی نباشد، دیده نخواهیم شد.
گل محمدی با بیان اینكه باید جایگاه هیئت ها در فدراسیون ها ارتقاء یابد، گفت: روسا و مسئولین هیئت ها باید در فدراسیون ها و جوامع بین المللی برای خود جایگاه تعریف كنند و حضور چشمگیری داشته باشند. كرسی های مختلف در فدراسیون ها و حتی جوامع بین المللی یكی از ملاك های ارزشیابی است تا بتوانیم از این طریق از سهم ورزش تهران دفاع نمائیم.
وی در بخش پایانی از نقش پر رنگ و كارآمد بانوان گفت و ادامه داد: امیدوارم در رشته هایی كه امكان پذیر باشد بانوان سكاندار شوند و حمایت كنیم تا مسئولیت پذیر شوند.
مدیرکل از رؤسای هیئت ها خواست تا به بانوان نقش بدهند واز آنان فقط به عنوان جانشین استفاده نكنند.
به گفته گل محمدی، ما به بعضی از رشته های ورزشی به خاطر حقانیت بانوان در جوامع بین المللی باید بیشتر توجه كنیم و در عمل هم اثبات شده كه در رقابتهای جهانی توسط بانوان مدالهای با ارزشی برای كشور به ارمغان آمده است.مرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 26 تیر 1395
زمان : 09:54 ق.ظ
برگزاری كلاس درجه 3 مربیگری ورزش زورخانه ای
نظرات |

هیأت استان تهران قصد دارد كلاس مربیگری درجه 3 ورزش زورخانه ای را بزودی برگزار نماید.

http://www.qomsport.ir/uploads/imagepost/Football/coach/1464068248_5f060fed3e9ef215eb44fa4da18a355d.jpg

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران اعلام كرد بزودی كلاس مربیگری درجه 3 ورزش زورخانه ای برای علاقمندان این رشته در استان تهران برگزار خواهد شد.

علاقمندان می توانند برای شركت در این كلاس ها با معرفی نامه از طرف هیأت حوزه / شهرستان مربوطه تا روز پنجشنبه 24 تیرماه اعلام آمادگی  خود را به دفتر هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران واقع در خیابان 17 شعریور، چهارراه دروازه دولاب،ابتدای خیابان شهید شیرازی،كوچه سیفیان پلاك 2 ارسال نمایند.

لازم به ذكر است برای شركت در این كلاس ها حداقل مدرك تحصیلی دیپلم و شرایط سنی از 20 الی 50 سال اعلام شده است.مرتبط با : اخبار مهم اطلاعیه اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 20 تیر 1395
زمان : 11:42 ق.ظ
اهدای میل ورزش زورخانه ای به سردار سلامی جانشین فرماندهی سپاه
نظرات |

در نشست شورای عالی ورزش سپاه ،به پاس توجه و اهتمام به ترویج ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای، سردار عراقی میل ورزش باستانی را به جانشین فرمانده کل سپاه اهدا کرد.

http://media.mehrnews.com/d/2015/05/05/4/1681208.jpg?ts=1465445058251

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران به نقل از سپاه نیوز، سردار سلامی گفت:هر چند میل ورزش زورخانه‌ای، ظاهری چوبی دارد اما حامل ارزش‌های فرهنگی و معنوی اصیل اسلامی و ایرانی است و می‌بایست مسئولین در جهت توسعه همه جانبه این رشته در سطح سپاه اهتمام ورزند.

سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در این نشست با بیان اینکه ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای مملو از فتوت و جوانمردی است، تصریح کرد: بنده به توسعه تمامی رشته‌های ورزشی در سطح سپاه توجه ویژه‌ای دارم ولی رشته‌ای که در آن فتوت و جوانمردی به اوج خودش می‌رسد و می‌تواند موجب ارتقاء معنوی و منش جوانمردی در بین آحاد کارکنان سپاه ‌شود، رشته پهلوانی و زورخانه‌ای است.

وی افزود: یکی از مهمترین نکاتی که به واسطه آن می‌بایست به این ورزش بیش از رشته‌های دیگر توجه شود تأکیدهای مکرر فرمانده معظم کل قوا بر تقویت کمّی و کیفی این ورزش بوده و هست. چرا‌که معظم‌له اعتقاد دارند، این رشته می‌تواند به عنوان یک عامل معنوی و فرهنگی مناسب برای کارکنان در سپاه، ترویج و گسترش یابد.

جانشین فرمانده کل سپاه با تجلیل از هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای نیروهای مسلح و سپاه، خاطرنشان کرد: درست است که میل ورزش زورخانه‌ای، ظاهری چوبی داشته ولی حامل ارزش‌های فرهنگی و معنوی اصیل اسلامی و ایرانی است و می‌بایست مسئولین در جهت توسعه همه جانبه این رشته در سطح سپاه اهتمام ورزند.

گفتنی است، در ابتدای جلسه شورای عالی ورزش، سردار عراقی رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای سپاه و نیروهای مسلح به پاس حمایت‌های بی‌دریغ سردار سلامی از ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای، لوح‌تقدیر به همراه متن فرمایشات فرمانده معظم‌کل‌قوا و میل ورزش باستانی به جانشین فرمانده کل سپاه اهداء کرد.مرتبط با : اخبار مهم
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 14 تیر 1395
زمان : 12:25 ب.ظ
تجلیل از پیشكسوتان ورزش زورخانه ای جنوب غرب با حضور رئیس هیأت استان تهران
نظرات |

طی مراسمی از پیشكسوتان ورزش زورخانه ای حوزه جنوب غرب تهران با حضور اسدی دولابی رئیس هیأت استان تهران تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران،‌ به همت هیأت پهلوانی و زورخانه ای جنوب غرب تهران از پیشكسوتان ورزش ولایی ، با حضور مسئولین هیأت استان تهران،مسئولین اداره ورزش و جوانان جنوب غرب،مسئولین شهرداری تجلیل شد.

 این مراسم با حضور علی اسدی دولابی رئیس ،نصیرالدین نخعی دبیر هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران،‌مهندس رنجبر رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب ،اصغر نوراللهی رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای جنوب غرب، دكتر محمد پناه مسئول راهبردی شهرداری و مشاور شهردار تهران، پیشكسوتان،قهرمانان ورزش زورخانه ای و كشتی در زورخانه حضرت مسلم بن عقیل علیه السلام برگزار شد.

همچنین در این مراسم ورزش ولایی توسط تیم زورخانه حضرت مسلم بن عقیل (ع) برگزار و از پیشكسوتان جنوب غرب توسط رئیس هیأت استان و رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تجلیل بعمل آمد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت حوزه های تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 14 تیر 1395
زمان : 11:59 ق.ظ
:: شهرستان ری قهرمان استان تهران شد
:: پایان مسابقات هنرهای فردی استان تهران پس از رقابت طی شش هفته
:: رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
:: برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
:: مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
:: حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
:: معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
:: جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
:: مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در زورخانه شهدای 15 خرداد
:: دیدار مسئول کمیته فرهنگی هیأت استان تهران با خانواده شهید حسین رحمتی
:: حضور ورزشكاران قرچكی در زورخانه شهدای ورامین
( تعداد کل صفحات: 2 )

[ 1 ] [ 2 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو