به پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خوش آمدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران - مطالب مهر 1395
 
 
همایش یکروزه روسای هیأتهای حوزه و شهرستانهای استان تهران
نظرات |

همایش یکروزه روسای هیأتهای حوزه و شهرستانهای استان تهران در سالن جلسات هیأت استان تهران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، همایش روسای هیأتهای حوزه و شهرستانهای سطح استان تهران روز پنجشنبه 29 مهر 95 به منظور تبادل نظر و مشورت در خصوص سیاستها و برنامه های آتی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در محل هیأت استان برگزار گردید.

در ابتدای این همایش علی اسدی دولابی رئیس هیأت استان تهران طی گزارشی آخرین وضعیت هیأت را بزگو کردند و همچنین پیرامون تغییرات و چینش نیروهای جدید در هیأت طبق چارت تشکیلاتی جدید مطالبی عنوان کردند.

در ادامه مسئولین هیأتها نسبت به حضور فعال در انجام وظایف خود و همکاریهای مستمر با هیأت استان در جهت اجرای شرح وظایف خود نیز توجیه شدند و نیز مسئولین هیأتها پیرامون برگزاری مسابقات زورخانه ای تحت عنوان " بزرگداشت شهدا" توجیه گردیده و نقطه نظرات خود را در زمینه پیشرفت کار هیأتها بیان داشتند.

همچنین در ادامه ی این همایش آقای عباس صباغی نائب رئیس هیأت استان تهران ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موجود و پیشرفت کار هیأت، اظهار امیدواری کردند در آینده با برگزاری مسابقات نشاط در بین ورزشکاران استان ایجاد گردد و با همفکری و همدلی همه مشکلات موجود در راه تحقق اهداف هیأت رات برطرف کنیم .

همچنین مسئولین هیأتها نقطه نظرات خود را پیرامون وظایف محوله و برنامه های آینده هیأت بیان نمودند که مقرر گردید در آینده چنین نشستهایی برقرار شود تا نسبت به رفع مشکلات تا حد امکان اقدام شود.

لازم به ذکر است حضار نسبت به مقررات و نحوی مسابقات آینده که از طرف هیأت استان تهران برگزار می گردد، توسط آقای مسعود هدیه لو مسئول کمیته مسابقات توجیه گردیدند و به سوالات مبهم توسط هدیه لو پاسخ داده شد.

این همایش با ضیافت ناهار هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران به کار خود پایان داد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران اخبار هیأت حوزه های تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1395
زمان : 04:42 ب.ظ
جلسه مسئولین هیأت تهران و هیأت دماوند
نظرات |

جلسه حل اختلاف فی مابین مسئولین هیأت استان تهران و مسئولین هیأت و ورزشکاران دماوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، طی جلسه ای با حضور آقایان علی اسدی دولابی، عباس صباغی ، نصیرالدین نخعی ، علی یحیایی ، غلام بابایی، مجید کربلایی،کرمانی برگزار گردید نسبت به حل و فصل مشکلات پیش آمده در بین ورزشکاران دماوند مذاکره بعمل آمد و مقرر گردید ضمن رعایت ضوابط و قوانین ابلاغی از طرف فدراسیون نسبت به رعایت کسوت و اعطای امتیاز عمل سود و از اقدامات خودسرانه و خارج از مقررات پرهیز گردد و احترام و حرمت بزرگان زورخانه رعایت و از نقطه نظرات جوانان ورزشکار در پیشبرد اهداف هیأت شهرستان استفاده گردد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1395
زمان : 04:31 ب.ظ
حضور کودکان در زورخانه و آشنایی با ورزش ولایی
نظرات |

کودکان مهدکودکی واقع در منطقه 5 تهران ضمن حضور در زورخانه جوانمردان کن، با ورزش ولایی آشنایت پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، کودکان مهدکودکی با حضور در زورخانه جوانمردان کن با این ورزش و ادوات این ورزش آشنا شدند.

لازم به ذکر است این کودکان زیر نظر محمد ربیعی مدیریت زورخانه جوانمردان با ورزش ملی مذهبی کشورمان آشنا شدند.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران اخبار هیأت حوزه های تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1395
زمان : 12:46 ق.ظ
برگزاری عزاداری سالارشهیدان امام حسین در زورخانه جوانمردان کن
نظرات |

مراسم عزاداری حضرت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایش در زورخانه جوانمردان کن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، به همت مدیریت زورخانه جوانمردان، مراسم عزاداری شهادت سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش در زورخانه جوانمردان واقع در کن و با حضور خانواده شهدا،جانبازان، ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش زورخانه ای و مسئولین شهرداری منطقه 5 برگزار شد.

در این مراسم ضمن عزاداری در رسای سالارشهیدان، به اجرای ورزش ولایی پرداخته شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران اخبار هیأت حوزه های تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1395
زمان : 12:21 ق.ظ
جلسه مشترک کمیته های تخصصی با رئیس ونائب رییس هیات پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
نظرات |

جلسه مشترک کمیته های تخصصی با رئیس ونائب رییس هیات پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در دفتر هیأت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، عصر دوشنبه 26 مهر 95 ، درجلسه ای که مسئولین کمیته های تخصصی هیات پهلوانی و زورخانه ای استان تهران درحضور علی اسدی دولابی رییس و عباس صباغی نائب رئیس هیات استان تهران در دفتر جدیدالتاسیس هیات تهران برگزارشد همکاران هیات استان تهران نسبت به ماموریتهای جدید دربرگزاری مسابقات منطقه ای که قراراست درسطح استان تهران و در سه منطقه بین ورزشکاران در رده های مختلف سنی برگزار گردد توجیه شدند.

همچنین طی مطالبی که ازطرف اسدی دولابی و عباس صباغی برای حضار مطرح شد همکاران نسبت به سیاستهای جدید هیات تهران در دوره جدید توجیه شدند. دراین جلسه که آقایان: قنبری، فتاحی، شیرازی،هدیه لو، مقدسی،یحیایی،مدنی،اسفندیاری،پارسا،برجی حضور داشتند حضاربه تفکیک بیاناتی درحیطه وظایف خود مطرح وبرنامه های خود را برای آینده کار در هیات استان تهران مطرح نمودند.

 مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 27 مهر 1395
زمان : 12:01 ق.ظ
حضور روسای ادارات ورزش و جوانان جنوب شرق و دماوند در هیأت استان تهران
نظرات |

روسای ادارات ورزش و جوانان حوزه جنوب شرق تهران و شهرستان دماوند با حضور در دفتر هیأت استان تهران، با رئیس و نائب رئیس هیأت دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، آقایان پرویزی رییس اداره ورزش وجوانان جنوبشرق و قمی رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان دماوند باحضور در دفترهیات پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با علی اسدی دولابی رییس و عباس صباغی نایب رییس هیات دیدار و درخصوص تعاملات دوجانبه مذاکره وتبادل نظر کردند.

دراین دیدار اسدی دولابی طی گزارشی از اقدامات هیات درحوزه عمرانی و فنی درسطح زورخانه های استان ارائه نموده و نسبت به توجه بیشتر روسای ادارات ورزش به زورخانه های حوزه های خود راخواستار شد و آمادگی هیات استان تهران برای همکاری در تحقق وظائف هیاتهای حوزه وشهرستان اعلام نمود.

در ادامه حضار از زورخانه شهیدعراقی و ساختمان جدید الاحداث هیات تهران بازدیدبعمل آوردند.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 26 مهر 1395
زمان : 11:37 ب.ظ
تشکیل جلسه کمیته مسابقات هیأت استان جهت برنامه ریزی المپیاد ورزش زورخانه ای
نظرات |

کمیته مسابقات هیأت استان تهران جهت برنامه ریزی المپیاد ورزش زورخانه ای در رده جوانان تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران ، در آستانه برگزاری المپیاد ورزش زورخانه ای استان تهران ، کمیته مسابقات هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در این راستا تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که با حضور هدیه لو مسئول کمیته مسابقات استان و شیرازی مدیر روابط عمومی هیأت  برگزار شد ، برنامه ریزی این مسابقات انجام پذیرفت. همچنین مقرر گردید پس از تایید این طرح برگزاری در شورای اداری هیأت استان تهران ، این المپیاد به هیأت های حوزه ها و شهرستانها ابلاغ گردد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 18 مهر 1395
زمان : 10:59 ب.ظ
تجلیل از زحمات رئیس هیأت بخش بوستان
نظرات |

از زحمات رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای بخش بوستان، توسط فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، از زحمات بهمن رزاق زاده رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای بخش بوستان به دلیل ترویج ورزش ولایی در سطح بخش بوستان، توسط مسئولین فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان تجلیل بعمل آمد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 18 مهر 1395
زمان : 10:33 ب.ظ
بازسازی و تکمیل دفتر اداری هیأت استان تهران
نظرات |

رئیس و نائب رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران از دفتر بازسازی شده هیأت استان تهران بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در روز پنجشنبه 15 مهر 95 ، آقایان علی اسدی دولابی رئیس و عباس صباغی نائب رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران از مراحل بازسازی محل دفتر اداری هیأت استان بازدید و نسبت به تجهیز و تکمیل دفتر هیأت تصمیم گیری لازم را اتخاذ کردند.

در ادامه این دیدار جلسه کمیته اجرایی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران طی جلسه ای نسبت به برگزاری مسابقات قهرمانی استان تهران تصمیم لازم را اتخاذ و مقرر گردید در راستای سیاستهای ابلاغی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نسبت به برگزاری مسابقات در سطح جوانان اقدام گردد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 15 مهر 1395
زمان : 09:38 ب.ظ
" آغاز سال تحصیلی جدید با نواختن زنگ و ضرب زورخانه"
نظرات |

 آغاز سال تحصیلی جدید  در سراسر كشور با نواختن زنگ و ضرب زورخانه آغاز شد.  

              
به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران،‌همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید  نواختن زنگ و ضرب زورخانه در سراسر كشور و تهران برگزار شد.          
در تهران نیز این مراسم با اجرای ورزش زورخانه ای توسط تیم استان تهران و دانش آموزان ورزشكار مدرسه اجرا شد.     
 لازم به ذكر است سیاست هیأت استان تهران از ابتدای سال 93 به آموزش خردسالان،نونهالان و نوجوانان و همچنین آموزش ورزش ولایی در مدارس می باشد كه این امر از مدرسه علامه حلی در تهران آغاز شده است.
مرتبط با : اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 7 مهر 1395
زمان : 10:09 ب.ظ
:: شهرستان ری قهرمان استان تهران شد
:: پایان مسابقات هنرهای فردی استان تهران پس از رقابت طی شش هفته
:: رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
:: برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
:: مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
:: حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
:: معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
:: جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
:: مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در زورخانه شهدای 15 خرداد
:: دیدار مسئول کمیته فرهنگی هیأت استان تهران با خانواده شهید حسین رحمتی
:: حضور ورزشكاران قرچكی در زورخانه شهدای ورامین
( تعداد کل صفحات: 2 )

[ 1 ] [ 2 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو